Naše služby

Volajte nonstop

Mestská a prímestská taxi služba v Bratislave

Sme profesionálna taxi služba v Bratislave a okolí s dlhou históriou. Spolupracujeme iba s profesionálnymi šoférmi, ktorí poskytujú ten najlepší servis a prešli našim školením. Naši šoféri dôkladne poznajú Bratislavu a radi vás odvezú do vášho cieľa. Ak hľadáte taxík v Bratislave, sme tá správna voľba.

taxi-sluzba-bratislava
taxi z Bratislavy na letisko Schwechat PURPLE TAXI

Letiskové a hotelové transfery

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas?

Sme tu pre vás.

Telefonicky, alebo vyplnením formulára si môžete objednať taxi na presný čas. Určíte si dátum, miesto a čas vyzdvihnutia. My vám obratom telefonicky alebo SMS správou objednávku potvrdíme, kde zároveň nahlásime typ vozidla a kontakt na šoféra.

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane skrížil cestu? 🙂

Naskytol sa problém … čo s autom? V prvom rade, alkohol za volant nepatrí. Je s tým spojené riziko straty vodičského preukazu a ohrozenia cestnej premávky a zdravia. Naozaj to neodporúčame “risknúť” a radšej využite naše služby.

Pri objednávke tejto služby za vami prídu dvaja šoféri. Prvý šofér odvezie vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Druhý šofér pôjde svojim vozidlom, aby po ukončení objednávky odviezol kolegu naspäť k svojmu vozidlu. Pri tejto taxi službe treba počítať so zvýšenou cenou za kilometer, keďže je potrebné zaplatiť oboch šoférov.

Táto taxi služba je dostupná v rámci celej republiky a okolitých krajín.

drink taxi Bratislava PURPLE TAXI
taxi pre deti Bratislava

Lady & kids taxi

Kids taxi

Potrebujete odviezť vaše deti do školy, na krúžky či domov? Hľadáte taxi pre deti v Bratislave a okolí? Sme tu pre vás. Vieme vám zabezpečiť pohodlný a hlavne bezpečný odvoz.

Po dohode je možná aj dlhodobá spolupráca. Na požiadanie vieme poskytnúť aj taxi s autosedačku alebo detský podsedák. Možnosť platby kartou, na faktúru alebo na predplatenku.

Lady taxi

Sme nápomocní aj nežnejším polovičkám, ktoré sa po rôznych nepríjemných skúsenostiach boja jazdiť taxíkmi, najmä v noci. U nás máte garanciu slušného šoféra profesionála, s ktorým vaša jazda bude príjemná. Máme viacero kladných referencíí od spokojných a stálych zákazníčok.

Zavolajte nám kedykoľvek - 24/7

Whatsapp ikona